All Brands

Állásajánlatok

Budapest
HU

Online since 05.01.2018

Marketing Manager

A Ringier Axel Springer Magyarország Kft. marketing menedzsert keres.

Ha otthon vagy a BTL kampányok és a kommunikáció területén, proaktívan végzed a munkád és érdekel a média, akkor jelentkezz hozzánk! Marketing csapatunkba keresünk olyan lelkes munkatársat, aki szeretne rendezvényekben és nyereményjátékokban közreműködni, és képes marketing kampányokat akár önállóan megvalósítani.

Feladatok:
- BTL aktivitásokhoz kapcsolódó koordinációs és adminisztrációs feladatok
- Rendezvényszervezési feladatok, helyszíni lebonyolítás
- Kommunikációs anyagok megrendelése print, online, televíziós és rádiós kampányokhoz, ügynökségek briefelése, folyamatos kapcsolattartás
- Gyártási folyamatok

Amit elvárunk:
- Kreativitás
- Szakmai önállóság
- Gyors és kreatív helyzetkezelés
- Angol nyelvtudás
- Megbízhatóság, pontosság
- Jó kommunikációs készség
- Terhelhetőség

Előnyt jelent:
- BTL területen szerzett tapasztalat
- Médiapiac ismerete

Ha jelentkezni szeretnél hozzánk, akkor küldd el az önéletrajzodat nettó fizetési igény megjelölésével a jelentkezo@ringieraxelspringer.hu címre!

több

Budapest
HU

Online since 02.01.2018

A Ringier Axel Springer Magyarország Kft. hirdetési csapata Print Key Account Manager munkatársat keres.

Feladatleírás:

A Ringier Axel Springer print hirdetési felületeinek képviselete és értékesítése.
Kapcsolattartás a kijelölt nagy ügynökségi ügyfelekkel.
Hirdetési kampányok menedzselése.
Ügyféltárgyalások lebonyolítása, prezentációk megtartása.

Elvárások:

Minimum 2 éves médiapiaci tapasztalat
Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
Számítógép felhasználói szintű ismerete
Jó kommunikációs és prezentációs készség

Kínálunk:
Fiatalos és kreatív környezet
Szakmai fejlődés
Versenyképes fizetés
Nemzetközi háttér
Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
1122 Budapest Városmajor utca 11.

Fényképes, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a következő e-mail címre várjuk: hr@ringieraxelspringer.hu

több